Tobulų vestuvių staigmenos
Tobulos vestuvės

Tuo tarpu kai didžiosiose pasaulio sostinėse aukštosios mados kūrėjai vienas po kito pristato svaiginančias savo pavasario-vasaros kolekcijas, ypatingą dėmesį skirdami jausmingumui, detalėms, romantikai ir elegantiškai puošybai, Vilniuje netrukus bus pristatytos ateinačio sezono vestuvių tendencijos. Vasario 6-7 dienomis vyks VIII šventinė paroda “Mūsų vestuvės”.

Parodos dalyvių skaičius ir įvairovė tiesiog stulbinantis, o svarbiausia, parodos svečiai yra paverčiami šventės dalyviais įvairiausių konkursų dėka. Ne iš imtis ir stendas "Tobulos vestuvės". Dalyviams yra pristatomas ne tik konkretus nuoširdumas, atvirumas, išminties skvarbumas ir savo amato meistrystė, tačiau jų laukia ir intriguojanti staigmena. Parodos dalyviai bus kviečiami užpildyti kontaktų anketas. Šios anketos dalyvaus burtų traukime, kuriame net dviejų laimingųjų anketų poros bus apdovanotos kvietimais į vestuvinį šou “Tobulos vestuvės Virintoje” vyksiantį rugsėjo 10 d.

Dar daugiau, Tobulos Vestuvės stendas ne tik intriguos, kvies įdomiems ir įkvepiantiems pokalbiams, tačiau pamalonins ir akį. Subtili ir neperkrauta elegancija, inspiracijos ir atviras pasidalijimas vestuvių planavimo meistryste – visa tai ir dar daugiau.

Svajokite, nes svajonės pildosi ir iki greito susitikimo.