Susitikimai, atradimai ir dovanos

Vasario mėnuo - tai paskutiniai žiemos, tamsos ir šalčio žingsniai prieš prasidedant pavasario viltims, šilumos šypsniams, ir tiesiog tarytum ore tvyrančiame aušros ir laimės pažadėjime. Tad ne nuostabu, jog būtent pavasarį Lietuvoje startuoja vestuvių sezonas, savo aukštumas pasiekiantis vidurvasarį.
Vasario 6 – 7 dienomis Vilniuje vykusi paroda “Mūsų vestuvės”, pakvietė susitikti būsimus jaunavedžius su įvairiausius vestuvių šventės organizavimo aspektus įgyvendinančius specialistais – vestuvių planuotojais, dekoratoriais, vestuvinių suknelių salonais, juvelyrais...

“Tobulos vestuvės” parodos dalyvius pasitiko šiltu kūrybingumu, išminties skvarbumu, konkrečiu nuoširdumu, atvirumu, ir, žinoma, savo amato meistryste. Subtilus ir rafinuotas stendas tapo ne tik žavingu atradimu, tačiau net trims Fortūnos palytėtoms poroms padovonojo kvietimus į vestuvinį šou “Tobulos vestuvės Virintoje” vyksiantį rugsėjo 10 d.

Dar kartą sveikiname Fortūnos palytėtuosius, džiaugėmės parodos organizatorių įvertinimu ir lauksime visų Virintoje rugsėjo 10 d.

Vestuvinė puokštė
Vestuvinės dekoracijos
Vestuvinės dekoracijos
Padėka