Fotografai pataria
Vestuvinės nuotraukos
Vestuvinis stalas
Vestuvinė nuotrauka
Žvakės

Vestuvių fotografai dirba vestuvėse tam, kad padarytų puikių nuotraukų ir sukurtų vestuvinį albumą. Tačiau tikriausiai teko matyti, kad draugai ar pažįstami be vestuvių albumo prisiminimams turi dar ir vestuvių filmą, fotoknygą, o kaip padėkas atsiuntė atvirukus su savo nuotraukomis? Visa tai taip pat vestuvių fotografų darbas, kurį galima pavadinti papildomomis paslaugomis. Vestuvių fotografai Vilniuje tokias paslaugas siūlo jau ne vienerius metus ir jos vis labiau populiarėja.

Kam to reikia?

Vestuvės yra ne tik metų įvykis svečiams, patiems jaunavedžiams – tai gyvenimo įvykis, kurio atsiminimus norisi išsaugoti kuo ilgiau. Vestuvių fotografai profesionaliai pasirūpins visais norimais atributais: galite užsisakyti fotodrobę, kuri papuoš Jūsų svetainę, kalendorių su savo vestuvių nuotraukomis, kad kasdien prisimintumėte, kokie tądien buvote laiminti. Fotoknyga albumus lenkia savo kokybe ir įspūdingumu, ją galėsite parodyti į svečius užsukusiems draugams, o drauge su giminaičiais jaukiai pažiūrėsite fotofilmą. Atsiminimai kuria jaukią atmosferą ir visada suartina!

Jei vestuves fotografuos keletas fotografų, galite suplanuoti ir kasdieniškesnių, bet visada pradžiuginsiančių kadrų. Pavyzdžiui, nuotrauka, kurioje matosi dirbantis vestuvių fotografas, Vilnius ir Jūsų pora – tarsi tikros Holivudo žvaigždės prieš objektyvą. Tokią nuotrauką galima panaudoti padėkos atvirlaiškių gamybai, papuošti ja darbo kalendorių ir pan.

Pasitikėkite profesionalais

Skeptikai gali sakyti, kad jei prireiks fotodrobės ar kalendoriaus, visada juos gali užsisakyti patys. Taip, tai tiesa, tačiau tik vestuvių fotografai gali profesionaliai su šia užduotimi susitvarkyti – juk jie nuolat dirba su nuotraukomis, jų retušavimu ir koregavimu. Fotografas tiksliai parinks nuotraukas, jei reikia jas pakoreguos ar tinkamai apkirps tam, kad rezultatas būtų tikrai profesionalus.

Reikia pastebėti, kad papildomas paslaugas jaunavedžiams dažniau siūlo vestuvių fotografai Vilniuje ar Kaune. Tikėtina, kad tokią pasiūlą mažesniuose miestuose riboja popieriaus ir spaudos gaminių tiekėjų pasiūla, kuri mažesniuose miestuose ir yra mažesnė. Visgi tai nėra bėda – pasitarkite su savo fotografu ir jis užsakys visas reikalingas medžiagas bei paruoš Jums tą atributiką, kurios norite su savo nuotraukomis.

 

Praktinis priešvestuvinės fotosesijos pritaikymas

Priešvestuvinė fotosesija yra puiki treniruotė, pasakys Jums kiekvienas vestuvių fotografas, Vilnius – puiki vieta jai, ypač jei esate iš kito miesto. Dienos išvyka į sostinę su fotografu leis tobulai papasakoti savo meilės istoriją, kai susikibę rankomis keliausite sostinės senamiesčiu, lankysite žaliąsias erdves ir ragausite ledų prie fontano.

Papildomos paslaugos leidžia įdomiai panaudoti priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas. Pavyzdžiui, iš jų sukurtas fotofilmas vestuvių metu rodomas projektoriumi tikrai sužavės svečius. Taip pat iš šių nuotraukų galite gaminti kvietimus, etiketes, padėkos korteles svečiams. Palinkėjimų knyga taip pat bus kur kas įdomesnė, jei praturtinsite ją linksmais Jūsų poros nuotykiais sostinėje.